14:47 Edit This 0 Comments »


Facebook'tan Para kazan


Facebook ve Myspace, milyonlarca üyesi olan ve her hafta milyarlarca hit alan dünyanın en büyük sosyalleşme siteleridir. Bu siteler binlerce gruba, hergün yeni kayıt olan onbinlerce yeni kullanıcıya ve sayısısız imkanlara sahiptir. Hal böyle olunca, akılları bir soru geliyor; bu sitelerde para kazanmak mümkünmüdür?

Yukarıda da söylediğim gibi, milyonlarca insan bu siteleri sosyalleşmek için kullanmaktadır. Ancak, benim gibi internetten para kazanlar ise bu siteleri daha çok para kazanmak için kullanmaktadır.

Artık dünyada neredeyse Facebook veya MySpace hesabı olmayan hiç kimse yoktur. Özellikle, Kuzey Amerika ve Avrupa ülkelerinde 70 yaş üzeri insanların dahi bu sitelerde üyelikleri mevcuttur ve günde en az bir kaç kez bu sitelere girip çıkmaktadırlar. Hal böyle olunca, bu siteleri para kazanmak için kullanmak boynumuzun borcu olmuştur.

Facebook ve MySpace bünyesinde sayısız topluluk ve grup barındırmaktadır. Bu topluk veya gruplara bırakacağınız küçük bir yazı satmak istediğiniz ürüne yeterli dikkati çekmenizi sağlayabilir. Mesela, MySpace’in “Online Para Kazanma” ve “Girişimcilik” ile ilgili gruplarına kendi web sitemi anlatan küçük bir yazı yazdım ve anormal derecede geri dönüşü oldu. Düşünün, eğer bir bebek arabası satıyorsanız, onbinlerce anne adayının bulunduğu bir gruba kendi ürününüzden bahsetmek ne kadar işe yarar? İşin en güzel kısmı ise, yapacağınız bu reklam için hiç bir ödeme yapmamanız.

Buradan elde edeceğiniz geliri otomatik hale getirmenizi ve daha büyük kitlelere ulaşmanızı sağlayan kullanımı son derece kolay programlar da mevcuttur. İnternet üzerindeki bir çok profesyonel satıcı bu programları kullanmaktadır. Her ne kadar sistem basit görünse de, bu işten gerçek anlamda para kazanabilmeniz için bu tip programlara ihtiyacınız vardır. Aksi halde bütün çabalarınızın boşa gidebilir.

Facebook ve Myspace’in ne kadar önemli birer araç olduğunu görmeniz için size verebileceğim en güzel örnek, son ABD başkanlık yarışında bile adayların birer profesyonel Facebook ve MySpace promosyon hesaplarının olmasıdır. Hepinizin hatırlayacağı gibi, başkanlık adayları bu sitelerdeki üyeliklerini kullanarak milyonlarca dolar kampanyalarına destek almışlardı. Ancak burada en önemli olan şey, sizi profesyonelce yönlendirecek bir programa sahip olmanızdır.

Sahip olacağınız programın size sağlamış olduğu profesyonel yardımlar ile Facebook ve Mysapce’de ürününüzün, web sitenizin veya servisinizin tüm dünyada çok kolay bir şekilde reklamını çok para kazanabilirsiniz, üstelik bedava.

0 yorum:

HitYolu Dizin Otomatik Backlink online hits Sitene Ekle